Doradztwo projektowe

Trigonum zajmuje się usługami doradczymi i szkoleniowymi w zakresie szeroko pojętej realizacji projektów. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje wszystkie etapy cyklu życia projektu, począwszy od jego inicjacji a skończywszy na zamknięciu i podsumowaniu. Oferujemy usługi dostosowane zarówno do potrzeb klienta biznesowego, jak i sektora pozarządowego, edukacyjnego czy administracji publicznej.

Naszym klientom oferujemy, na poszczególnych etapach realizacji ich projektów, różne formy pomocy – bezpośrednie doradztwo i szkolenia, outsourcing wybranych procesów projektowych, przygotowanie procedur i narzędzi projektowych a nawet outsourcing i zatrudnienie zewnętrzne członków zespołu projektowego.

Poszczególne elementy naszej oferty przedstawiamy Państwu w podziale na cztery obszary procesów, zgodnie ze standardowym zakresem większości projektów:

 

INICJACJA I PLANOWANIE   REALIZACJA   MONITORING I KONTROLA   ZAMKNIĘCIE
strzalka   strzalka   strzalka   strzalka

 

Nasz zespół to grono doświadczonych konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i realizacji projektów, zwłaszcza projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych. W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia i elementy zarządzania projektami zgodne z metodykami PMP, PRINCE2 oraz IPMA a stosowane przez nas procedury są zgodne z normą ISO 9001:2008.