Zapraszamy do newslettera

26 sierpnia 2015

Paweł Bajurski

Zapraszamy do newslettera

Realizacja konkursów dotacyjnych ze środków nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2020 powoli nabiera tempa. W każdym miesiącu kolejne instytucje publiczne ogłaszają interesujące konkursy, w których przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe czy przedstawiciele świata nauki mogą ubiegać się o współfinansowanie projektów, które zamierzają realizować.

Nasza firma stara się regularnie dostarczać swoim Klientom i Partnerom informacje o najciekawszych naszym zdaniem konkursach dotacyjnych. Dotychczas robiliśmy to za pomocą naszego profilu na Facebooku oraz indywidualnych informacji e-mail’owych adresowanych do poszczególnych Klientów. Jednak ze względu na zwiększającą się ilość dostępnych źródeł finansowania oraz z uwagi na liczne grono zainteresowanych tą tematyką osób i podmiotów chcielibyśmy uruchomić nowy kanał komunikacji w postaci newslettera.

Nasz newsletter rozsyłany będzie z częstotliwością nie większą niż jeden e-mail tygodniowo. W newsletterze zamieszczać będziemy każdorazowo informację o 3-4 najciekawszych naszym zdaniem konkursach dotacyjnych realizowanych w danym momencie. Będą to krótkie notatki wraz z odnośnikami przekierowującymi do stron zawierających pełne informacje.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem takich informacji prosimy o zapisanie się do newslettera poprzez kliknięcie "zapisz się" oraz następnie wysłanie pustego e-mail’a.


Oczywiście w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy na naszą stronę www oraz na nasz profil na Facebook-u.